- Dorota Babiejnauczyciel języka polskiego
- Elżbieta Bogobowicz nauczyciel religii
- Maria Busławska-Sałatanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Katarzyna Chroboknauczyciel historii, muzyki
- Karolina Cyganauczyciel języka polskiego, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów
- Paweł Czajanauczyciel wychowania fizycznego, przyrody
- Sylwia Demitraszeknauczyciel religii
- Bartłomiej Florczyknauczyciel muzyki
- Agnieszka Furgacznauczyciel języka niemieckiego
- Grażyna Gabryśpedagog szkolny, wychowawca świetlicy szkolnej
- Beata Godylawychowawca świetlicy szkolnej
- Paweł Gomóła nauczyciel religii
- Karolina Gumułkanauczyciel języka polskiego
- Martyna Hołownia nauczyciel języka angielskiego
- Beata Horniknauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów
- Anna Hrabianauczyciel matematyki, fizyki
- Dorota Jałowieckanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, surdopedagog
- Ewa Janochanauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów
- Eleonora Janowskadyrektor szkoły, nauczyciel języka polskiego
- Jolanta Jędrej-Lorekpedagog szkolny
- Małgorzata Kalusnauczyciel języka angielskiego, biologii
- Piotr Kasperskinauczyciel wychowania fizycznego
- Elżbieta Kleszcz-Styrylskanauczyciel języka polskiego, nauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów
- Natalia Janikwychowawca świetlicy szkolnej
- Monika Krajewska-Hołdanauczyciel języka polskiego
- Jolanta Magosznauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Katarzyna Małkowska logopeda
- Anna Misztalnauczyciel informatyki, surdopedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Sylwia Młynarczyknauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów
- Danuta Mysłowska nauczyciel wychowania do życia w rodzinie
- Katarzyna Nowak-Brożekwicedyrektor szkoły, nauczyciel matematyki
- Laurencja Okońnauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Katarzyna Ostrowskanauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów
- Mariusz Pachanauczyciel biologii, geografii
- Barbara Palkanauczyciel wychowania fizycznego
- Anna Piórkowskanauczyciel informatyki
- Noemi Piłatnauczyciel języka angielskiego
- Iwona Piskorzlogopeda, neurologopeda, surdologopeda, terapeuta integracji sensorycznej
- Marta Piwowarskawychowawca świetlicy szkolnej
- Beata Przygodanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Anna Rabsztynnauczyciel matematyki
- Justyna Rychwalskanauczyciel historii, wiedzy o społeczeństwie
- Marta Rydzewskawychowawca świetlicy szkolnej
- Marta Ryszewskanauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
- Monika Sewerynnauczyciel współorganizujący kształcenie uczniów
- Joanna Sitkowskapedagog szkolny
- Monika Stachowiecka wychowawca świetlicy szkolnej
- Celina Stolarczyknauczyciel wychowania fizycznego
- Marcin Szurmiknauczyciel wychowania fizycznego, edukacji dla bezpieczeństwa
- Małgorzata Szweda-Hochułnauczyciel chemii, geografii, przyrody