• INFORMACJE DLA RODZICÓW KLAS I

• Komplet podręczników (edukacja wczesnoszkolna + język angielski) zapewnia szkoła. Podręczniki są darmowe, do zwrotu, a rozdawane będą na początku roku szkolnego.
        • Zeszyt ćwiczeń do religii kupują rodzice we własnym zakresie: ks. dr K. Mielnicki, E. Kondrak – „Poznaję Boży świat” zeszyt ucznia klasy pierwszej, JEDNOŚĆ Kielce.
        • We własnym zakresie rodzice kupują zeszyty (obłożone i podpisane): w cienkie linie 16 kartkowy do edukacji polonistycznej, w kratkę 16 kartkowy do edukacji matematycznej, w kratkę 16 kartkowy informacyjny.
        • Wyposażenie piórnika:
          - pióro na naboje, zapasowe naboje, bez zmazywaczy,
          - 2 ołówki, kredki ołówkowe (miękkie),
        • gumka, linijka, temperówka, nożyczki, klej w sztyfcie.
        • Wyprawka szkolna – 60 zł. Za te pieniądze wychowawca kupuje wszystkim uczniom w klasie jednakowe materiały do pracy (blok rysunkowy, blok techniczny, farby, itp.). Prosimy o wpłatę pieniędzy 10.09.2021r.
        • Strój na w-f:
          - biała koszulka (bez nadruków),
          - czarne lub granatowe spodenki,
          - obuwie na jasnej podeszwie (jest jednocześnie zmiennym obuwiem w szkole).