• 1% podatku - 100% SERCA

• Szanowni Państwo…
          Jesteśmy wdzięczni wszystkim tym z Państwa, którzy w 2022 r. wsparli nasze działania, przekazując 1,5% swojego podatku na rzecz naszej szkoły, biorąc jednocześnie udział w akcji „Twoja Szkoła” organizowanej przez Fundację „Rosa”Serdecznie dziękujemy!

Fundacja „Rosa” jest twórcą i patronem akcji „Twoja Szkoła”. Ideą tej akcji jest podnoszenie, jakości nauczania dzieci i młodzieży: „Zebrane w tej akcji fundusze przeznaczamy na zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania, książek, tablic multimedialnych i innych pomocy dydaktycznych.”.

Aby przekazać 1,5% podatku, za 2023 rok, wystarczy jedynie wypełnić odpowiednią rubrykę w zeznaniu podatkowym (PIT), a Urząd Skarbowy prześle wpisaną przez Państwa kwotę, poprzez Fundację Rosa, na konto naszej szkoły. Co należy wpisać w zeznaniu PIT?. Identyfikator naszej szkoły to – 110682. Numer KRS to – 0000207472. Wpisując je w odpowiednich rubrykach zeznania podatkowego przeznaczasz 1,5% podatku dochodowego na szkołę, w której uczy się i rozwija Twoje dziecko

POMOŻESZ? BO MOŻESZ!!!