• Kółko plastyczne klasy IIIa

• Zajęcia odbywają się w każdą środę o godz. 8:00 w sali nr 6. Prowadzi je pani Katarzyna Ostrowska.

Pierwsze zajęcia już za nami, a oto efekty naszej pracy. W naszej galerii lodowy zawrót głowy. Zapraszamy do podziwania prac, a młodym artystom gratulujemy wyobraźni.

• Grzybobranie

• Po wakacyjnych wspomnieniach czas na grzybobranie. Młodzi artyści z kółka plastycznego wykonali przepiękne prace techniką "wydzieranki”. Zapraszamy do galerii 🍂🍄
    • Jesienna jarzębina

• Jesień zawitała ponownie podczas zajęć plastycznych naszego koła, dzisiaj młodzi artyści wykonali gałązki jarzębiny z wykorzystaniem materiałów mieszanych. Doskonała praca, a dodatkowo ćwiczenie motoryki małej. Zapraszamy do galerii.

• Wróbelki

• Kolejne zajęcia koła plastycznego za nami. Młodzi artyści tym razem wykonali wróbelki metodą "wydzieranki", korzystając z kolorowego papieru i szarych gazet. Piękne prace, zapraszamy do podziwiania w naszej galerii.

• Polska jesień

• Jesień, jesień zawitała do nas już na dobre. Młodzi artyści podczas zajęć kółka plastycznego uwiecznili ją na swoich pracach, korzystając z farb plakatowych i różnorodnych narzędzi malarskich, takich jak: patyczki do uszu,gąbeczki, wykałaczki, korki, czy folia bąbelkowa. Zapraszamy do podziwiania prac w naszej galerii, a dzieciom gratuluję zaangażowania i ciekawej interpretacji naszej polskiej jesieni.

• Deszcz

• Jesień, jesień ach to Ty, deszcz nam niestraszny. Młodzi artyści podczas zajęć koła plastycznego wykonali kolorowe parasole, korzystając z papieru kolorowego. Ćwiczyli umiejętności motoryczne i manualne. Zapraszamy do podziwiania prac w naszej galerii.

• Mandale

• Młodzi artyści z kółka plastycznego przy dźwiękach muzyki relaksacyjnej wykonali przepiękne mandale. Zapraszamy do galerii.

• Zakładki

• Kiedy za oknem deszczowo i zimno najlepiej odpoczywa się z książką. Nasi artyści wykonali więc zakładki do książek według własnego pomysłu. Wykorzystali do wykonania prac różnorodne materiały. Po zajęciach część zakładek już znalazła swoje miejsce w książkach projektantów. Zapraszamy do galerii.

• Zima

• Hu hu ha, hu hu ha nasza zima zła, młodzi artyści na kółku plastycznym przywitali już zimę, choć za oknem na razie śniegu nie widać. Powstały zimowe krajobrazy, z wykorzystaniem farb plakatowych, folii bąbelkowej, patyczków i gąbeczek. A że pogoda za oknem zmienna to też trzeba się ciepło ubrać. Przepiękne czapki wykonane według własnego pomysłu ozdobiły wczoraj naszą salę. Zapraszamy do galerii, a młodym projektantom gratulujemy pomysłu i kreatywności.

• Zimowe krajobrazy

• Piękne, zimowe krajobrazy miasta nocą były tematem naszych ostatnich zajęć kółka plastycznego. Młodzi artyści metodą wydrapywanki stworzyli małe dzieła sztuki. Zapraszamy do galerii.

• Walentynki

• W środę na zajęciach koła plastycznego młodzi artyści także świętowali walentynki. Chcąc uczcić dzień św. Walentego wykonali piękne karty walentynkowe wg własnego pomysłu. Pamiętając, że uczucia warto okazywać sobie nawzajem każdego dnia w roku. Zapraszamy do galerii.

• Wiosna, ach to ty

• Wiosna, wiosna ach to Ty... nie tylko za oknem, ale i w naszej szkole na zajęciach koła plastycznego szykujemy się na jej powitanie. Młodzi artyści wykonali przepiękne przebiśniegi korzystając z płatków kosmetycznych i papieru kolorowego.Ćwiczyli umiejętności manualne poznając technikę wyklejania gotowego szablonu. Zapraszamy do galerii. Prace można też podziwiać w naszej szkole na parterze.

• Wiosenne wazony

• Na zajęciach koła plastycznego nadal wiosennie. Na ostatnich zajęciach młodzi artyści tworzyli piękne, szklane wazoniki, wykorzystując do ich zdobienia plastelinę. Zapraszamy do galerii i podziwiania ciekawych projektów.

• Wiosna

• Wiosna nadal króluje na zajęciach plastycznych. Młodzi artyści wykorzystując różnorodne materiały tworzyli różnobarwne bukiety tulipanów. Zapraszamy do galerii.

• Wiosenna drzewa

•  Choć za oknem raz słońce raz deszcz i wiosna powoli budzi przyrodę z zimowego snu my już na zajęciach koła plastycznego powitaliśmy ją na dobre. W rękach młodych artystów zakwitły przepiękne drzewa, wykonane za pomocą ziemniaczanych pieczątek oraz bibuły i plasteliny. Zapraszamy do galerii.

• Kwieciste łąki

• Za oknem kwitną piękne, kolorowe kwiaty, wiosna zawitała do ogrodu, na łąkę i na nasze zajęcia plastyczne. Młodzi artyści wykonali kwieciste łąki, wykorzystując do tego technikę stempelkową oraz farby plakatowe. Posłużyły nam papierowe rolki i gąbeczki. Zapraszamy do podziwiania pięknych prac.